NĚCO MÁLO Z HISTORIE

 

V roce 1997 byla založena firma zabývající se vánočním a slavnostním osvětlením – firma BON JOUR ILLUMINATION s.r.o.

Inspirováni vánoční výzdobou evropských velkoměst rozsvěcovali jsme postupně ulice naší metropole, měst a obcí. S časem jsme rozšiřovali dodavatele a stali se vlastními výrobci.

Rozšiřujeme postupně výběr dekorace a běžnou vánoční a slavnostní nabídku jsme obohatili i o výrobky výjimečného a originálního designu. Díky vývoji moderních technologií se orientujeme hlavně na produkty s minimálními provozními náklady.

Chtěli jsme kdysi a chceme i dnes ve světě orientovaném na zisk být především synonymem kvality, spolehlivosti solidnosti. Zákazníci, kteří se vracejí, jsou ti, již tvoří významné procento naší klientely, a jsme za to rádi.

 

NAŠE VIZE

Chceme, aby i světelná výzdoba odpovídala současným požadavkům doby: maximální svítivost za minimální provozní nákladyS LED systémy je to možné, jsou úsporné, šetrné, ekonomické a přechod na ty to systémy je nevyhnutelný nejen v Evropě.

Individuální přístup ke každému zákazníku, grafický návrh, odborné poradenství, výzdoba na klíč, montáž, demontáž, pronájem, pohotovost a celková flexibilita jsou cestou, ve které chceme pokračovat.

Světelná výzdoba je stále větším fenoménem doby, architektonickou součástí a konečně možností vytvořit z místa prostředí. Prostředí podmanivé nejen v čase Vánoc, ale prostředí příjemné pro práci, odpočinek či volný čas.

Převratný vývoj technologií to stále více nabízí a umožňuje. Tak jako doposud chceme přicházet se stále novými podněty, trendy a inovacemi, abychom uspokojili všechny klienty, velká města i nestandardního zájemce o originální výjimečné osvětlení.